I.M.I. AUTO spol. s r.o.
Cabajská cesta 10
949 01 NITRA

Predaj:
0911 291 776

Servis:
0911 291 755

O spoločnosti

Vážený klient,

dovoľujeme si Vás osloviť krátkou informačnou prezentáciou spoločnosti I.M.I. AUTO spol. s r.o., ktorá je autorizovaným dealerom popredného svetového výrobcu automobilov, značky FIAT.

Automobil dnes patrí k nevyhnutným a každodenným prostriedkom nášho života, a je samozrejmosťou, že vyžaduje primeranú pozornosť, aby nám slúžil podľa našich najnáročnejších požiadaviek.

Začiatky firmy siahajú do roku 1996, kedy sme v októbri začali s predajom v prenajatých priestoroch s 5-timi zamestnancami. Od roku 1998 sa firma pesťahovala do vynovených priestorov na Cabajskej ceste 10 v Nitre, kde sa na predajnej ploche 300 m2 prezentuje kompletná ponuka vozidiel značky FIAT. Spoločnosť I.M.I. AUTO s.r.o. Nitra Vám ponúka širokú možnosť výberu automobilov v segmente osobných vozidiel, a to od tých najmenších vozidiel ideálnych do meststkej premávky, až po luxusné limuzíny, ktoré spĺňajú tie najvyššie nároky v oblasti vyspelej techniky, bezpečnosti a komfortu.

Špecifickým segmentom v našej ponuke sú úžitkové automobily, ktorých výnimočnú spoľahlivosť, variabilitu a priestrannosť oceňuje stále sa zvyšujúci počet majiteľov na celom svete. Nezanedbateľným faktorom je možnosť odpočtu DPH u týchto vozidiel.

V priestoroch nášho autoservisu a elektroservisu vybaveného modernou technikou poskytujeme komplexné servisné služby nielen na vozidlá Fiat, ale aj na vozidlá iných značiek.

Samozrejmosťou je zabezpečenie leasingu a poistenia automobilov, ako nových tak i jazdených. Novou službou pre klientov je výkup jazdených automobilov všetkých značiek s platbou v hotovosti, ktorá sa dá podľa želania zákazníka skombinovať s kúpou nového automobilu ako protihodnotou. Samozrejmosťou je tiež možnosť našej prezentácie Vami vybraného modelu/modelov priamo vo Vašej firme, alebo u Vás doma.

Pracovníci spoločnosti I.M.I. AUTO s.r.o. sú pripravený poskytnúť Vám služby na vysokej profesionálnej i kvalitatívnej úrovni.
Radi Vás privítame v priestoroch našej spoločnosti a predstavíme Vám náš kolektív a jeho prácu osobne.

Na stretnutie s Vami sa teší
I.M.I. AUTO s.r.o.